EN
Інвестиційна програма
Програма Лояльності
Квитки до Співочого
Квитки до Свиту Велетнів
Квитки до Ligt&dreams
Квитки до Трольдомів
Сувеніри
UA
|
Spivoche
Svit Veletniv
Light&Dreams
Troldomy
Головна
Наші парки
Виробництво
Про нас
Трольдоми — це новий унікальний парк світового масштабу з оригінальним дизайн-контентом та справжньою сюжетною історією. Це живий світ, у який можуть поринути і дорослі, і діти.

За легендою, трольдоми рятують життя кожній дитині, яка народжується у поселенні. Отже, трольдоми — це охоронці дітей. Фігури трольдомів заввишки сягають від метра до чотирьох метрів, найвища фігура — чотири метри. У парку також є малюсінький трольдом і закохана парочка — Арарін і Молобур. Найцікавіше, що фігури трольдомів не лише рухаються (мають вмонтовану аніматроніку), а й розмовляють. Кожен має свій унікальний голос та місію.

«Я завжди радий новим друзям, — говорить Окоран, вартовий башти Тіньозора. — У мене лише одне око, але воно бачить далеко і чітко. Тому я й стою на варті трольдомів…».

Окрім самих фігур, парк має унікальні тематичні локації, які до вподоби не тільки дітям, а й дорослим. На території є «тунелі бажань», які стануть для відвідувачів гарною фотозоною, зони з майстер-класами, інтерактивні гойдалки. Важливою частиною парку є оригінальна авторська вистава, за допомогою якої можна дізнатись та побачити найголовніше — історію трольдомів.

Трольдоми запрошують вас у дивовижну подорож, де кожна стежка розповідає нову історію, а кожен крок відкриває нові пригоди. Відвідувачі можуть не лише спостерігати за фантастичними істотами, а й взаємодіяти з ними, занурюючись у чарівний світ трольдомів. Парк обіцяє залишити незабутні враження у кожного гостя, даруючи щасливі моменти та яскраві емоції.

На завершення відвідування, кожен гість зможе зробити фото на пам'ять із улюбленим трольдомом або навіть взяти участь у захоплюючому квесті, щоб відчути себе справжнім героєм цієї казкової країни. Парк Трольдоми чекає на вас, щоб подарувати незабутні миті радості та захоплення!
Troldomy
у соціальних мережах
СЕЗОН 2024
ЛЬВІВ
ЧЕРВЕНЬ
ЛЬВІВ
ЛИПЕНЬ
ЛЬВІВ
СЕРПЕНЬ
ФОТОгалерея
ВІДЕО про Troldomy
+38 123 456 78 91
Info@spivoche.com
є пропозиції? Звертайтеся!
UNIVERSPARK
м. Київ, Мазепи 3
Universalpark.com.ua
Info@universal-parks.com
(098) 156 43 40
  • Про нас
  • Наші парки
  • Інвестиційна програма
  • Cистема лоляльності
  • Виробництво
  • Квитки онлайн